Sprawdź, czy to Ty pojedziesz na koncert Il Volo!

0
Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na koncert Il Volo. Włoska grupa jest światowym fenomenem, a ich koncerty cieszą się ogromną popularnością w każdym kraju, w którym występują. 9 lipca zaśpiewają w łódzkiej Atlas Arenie.

Dobiegł końca czas, w którym mogliście nadsyłać odpowiedzi na pytanie konkursowe. Do wygrania było pięć podwójnych biletów na koncert włoskiego tria Il Volo, który odbędzie się 9 lipca w Atlas Arenie w Łodzi.

Spośród nadesłanych maili, które były odpowiedziami na pytanie: „Dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić bilety na koncert zespołu Il Volo i kogo zabierzesz ze sobą?”. komisja konkursowa wybrała pięć. Ich autorki będą miały okazję na żywo posłuchać koncertu tej grupy, która zachwyciła ludzi na całym świecie i zabrać osobę towarzyszącą.

Pamiętajcie, że w regulaminie konkursu zaszły pewne zmiany. Teraz w redakcji będzie można odebrać vouchery, które upoważnią Was do odbioru biletów na miejscu, a wręczy je Wam Agnieszka Kurzawa, szefowa Działu Kultury i Lifestyle’u Telewizji Proart.

PRZED ODBIOREM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

Wyniki konkursu, w którym do wygrania były bilety na koncert Il Volo

Magdalena Jackowska
Dlaczego to właśnie ja? Ponieważ byłoby ono dla mnie i mojej córki wielkim przeżyciem, spełnieniem marzeń i wspomnieniem na całe życie…
Gdy rzeczywistość przekracza marzenia… młodzi tenorzy, trzy różne osobowości, trzy głosy, jedna dusza. Prócz wybitnych głosów pełna elegancja. Marynarki, krawaty, muchy, pełne buty, a to wszystko nawet w lipcowy wieczór.

Magdalena Cerekwicka
Dlaczego akurat do mnie miałyby trafić bilety? Bo nigdy nic nie wygrałam i nigdy nie byłam na koncercie takim z prawdziwego zdarzenia. Uwielbiam to Męskie Trio, kocham muzykę i byłby to dla mnie cudowny prezent na przypadające w tym roku, prawie że okrągłe, 45. urodziny 🙂 No i zabrałabym ze sobą mojego ukochanego Kubę, który nieustannie daje mi poczucie, jaka jestem dla niego ważna… Myślę, że byłby wzruszony, zachwycony i szczęśliwy.

Marta Hajduk
Il Volo to ulubiony zespół mojej mamy, i zawsze to było jej marzenie, by zobaczyć ich na żywo. Na święta Bożego Narodzenia postanowiłam spełnić jej to marzenie. Była bardzo szczęśliwa z tego powodu, dostała ode mnie dwa bilety, żeby zobaczyć swoich idoli wraz z mężem. Aczkolwiek chciała swoją pasją zarazić również mnie, bardzo by chciała, żebym też posłuchała koncertu na żywo. Chciałabym wygrać bilety, żeby móc wraz z mamą przeżyć to wydarzenie. Drugą wejściówkę podarowałabym mojemu narzeczonemu i takim sposobem cała nasza czwórka rodzinnie spędziłaby ten wspaniały koncert.

Monika Pohl
Na koncert zabiorę mojego męża. W zeszłym roku obchodziliśmy 20. rocznicę małżeństwa i nie udało mi się sprezentować mężowi tej niespodzianki z powodu jego choroby serca. Il Volo jest naszym ukochanym zespołem, kochamy włoską muzykę. Gdybym wygrała byłaby to wielka niespodzianka dla mojego męża.

Izabela Hirsa
4 lipca obchodzimy z moim Kochanym Mężem 30. rocznicę szczęśliwego małżeństwa. Chciałabym sprawić nam magiczny wieczór we dwoje na wyjątkowym koncercie włoskiego Trio Il Volo organizowanym przez firmę Prestige MJM!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick