SPR wyeliminował Ostrovię z Pucharu Polski [WIDEO]

SPR Szczypiorniak zagrał bardzo dobrze w pierwszych trzydziestu minutach, po których prowadził 16:13. Po przerwie Arged KPR Ostrovia ruszyła do odrabiania strat. Po kilku minutach był już remis 20:20. I kiedy wydawało się, że to faworyzowany zespół z Ostrowa przejmuje mecz, na wysokości zadania stanęli bramkarze gospodarzy. Ostrovia przy remisie nie wykorzystała trzech stuprocentowych sytuacji.

Dla gorzyckiej drużyny to największy sukces w krótkiej historii klubu. Teraz przed zespołem SPR-u losowanie przed kolejną rundą Pucharu Polski, w której do gry włączą się zespoły PGNiG Superligi.