Spotkanie otwarte z prezydent Beatą Klimek

12
źródło: zdjęcie ze strony wydarzenia na Facebooku
Otwarte spotkanie z prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beatą Klimek odbędzie się w czwartek 28 marca. Organizatorzy wydarzenia zrzeszeni w Ostrowskim Spacerze Protestacyjnym "Łańcuch Światła" zapowiadają, że nie będzie tematów tabu, a każdy z mieszkańców będzie mógł zadać pytanie.

Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła” kontynuuje pomysł czwartkowych spotkań z politykami. Ostatnio zaprosili starostę ostrowskiego Pawła Rajskiego, by razem z mieszkańcami wypytać go o nurtujące ich sprawy związane z powiatem. Kolejnym gościem ma być Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

„Porozmawiamy o problemach naszego miasta. Jakie są najbliższe plany inwestycyjne? Jak układa się współpraca z klubami opozycyjnymi w radzie miejskiej? Jakie są realne działania antysmogowe? Czy będą miejskie uroczystości związane z 15. rocznicą naszego członkostwa w Unii Europejskiej i 30. rocznicą historycznych wyborów 4 czerwca 1989?” – pytają organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 marca o godz. 18.00 w ostrowskim n-Klubie (dawny Klub Nauczyciela). Inicjatorzy spotkania zapowiadają, że nie będzie tematów tabu i każdy będzie mógł zadać pytanie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

 1. Ja juz zadaje jaki konkretny inwestor, inwestorzy zostana sprowadzeni do naszego miasta? Konkretni a nie znajomki znajomkow lokujacy sie np w strefie i szumnie oglaszane to jako sukcesy XXI wieku

  • Pani Beatko
   1. Czy jest Pani za kartą LGBT w Ostrowie?
   2. Czy pani zdaniem homoseksulaiści powinni wchodzić do Ostrowskich szkół ze swoją propagandą LGBT tak, jak w Warszawie możemy usłyszeć ze środków masowego przekazu?
   2. Proszę o jasną deklarację. Jakie pani ma poglądy lewicowe czy prawicowe?
   3.

 2. 1. pytanie dlaczego jako ostrowianie płacimy tak dużo za śmieci? i dlaczego pani nie mówiła o podwyżce w kampanii wyborczej?

 3. Trzeba było się spotykać z nami mieszkańcami jak pani miała zamiar podnieść stawkę za śmieci, wtedy trzeba było dyskutować. Wrr wkurzony hipokryzja i tyle.

 4. Ciekawe o czym pani chce teraz rozmawiać. Śmieci pani radni podnieśli, bonifikaty za przekształcenie prawa na gorszych warunkach od tego co proponowali radni PiS, bałagan w ostrowskim szkolnictwie za które, odpowiada miasto. Obrona CRK a to pani w kampanii mówiła, że trzeba likwidować Holdikom czyż nie? Moje pytanie do pani dlaczego pani nie przychodzi sobie na sesje Rady Miejskiej kiedy są głosowane ważne uchwały dla mieszkańców miastai i nie zajmie pani wtedy głosu w dyskusji.

  • Nie przychodzi bo jest becikowe i wspolne fotki na facebook, a powaznie to kiedy miasto wezmie sie za balagan na ulicach brod, piach, w sezonie wylototowa tak zarosnieta a to chyba wazna droga wjazd na obwodnice

 5. Uśmiałem się po tej informacji po pachy. Pani prezydent od dłuższego czasu nie pokazuje się na sesjach Rady Miejskiej, a teraz proponuje otwarte spotkanie? Kto będzie moderował to spontaniczne spotkanie? Czy może towarzysz Jurek Wójcicki który to walczy o demokrację i obronę nadzwyczajne kasty? Czy podczas tego spotkania odbędzie się modlitwa za zamordowanego prezydenta Gdańska z proboszczem Fary? I czy będzie panią prezydent wspierał przywódca partii Wiosna Rafał Biedroń optujący za wyprowadzeniem religii ze szkół, zlikwidowania polskich kopalń węgla i czy teraz on w rewanżu będzie trzymał ją za rękę?

 6. Ja niedługo spodziewam się dziecka. I mam nadzieję, że przy wręczaniu becikowego pani prezydent przytuli się nie tylko do mojego ciała powyżej genitaliów.

 7. No to przyjdę się zapytać dlaczego wybory do rady osiedla w Zębcowie nie zostały powtórzone skoro mówią że były nieprawidłowości. Czy dlatego że przewodniczącą musi nadal być pani Ela i robić wszystkie imprezy za miejską kasę u siebie w gościńcu?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick