Sparing jak z nut. Victoria Ostrzeszów gromi rywala

To był drugi sparing tej zimy w wykonaniu Victorii Ostrzeszów. Podopieczni Piotra Konstanciaka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony nie tylko z punktu widzenia formy strzeleckiej. Mecz od początku był bardzo szybki, a piłkarze Victorii utrzymywali tempo i zaangażowanie jak gdyby byłby to mecz ligowy.

Pierwsza połowa nie przyniosła jednak bramek. To zmieniło się po przerwie. Obaj trenerzy wprowadzili sporo zmian, także personalnych, ale w ostatecznym rozrachunku lepszych posunięć dokonał szkoleniowiec Victorii Ostrzeszów. Jego zespół wygrał aż 4:1.

Prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Kucharski, a kolejnymi strzelcami byli: Robert Skrobacz, Michał Mazurek i Maciej Stawiński. Ten ostatni już w pierwszej połowie miał dobrą okazję do zdobycia bramki, ale posłał piłkę z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką.

Najbliższy sparing Victoria Ostrzeszów rozegra w sobotę 1 lutego z Wiwą Goszcz (IV liga dolnośląska). Początek meczu o godz. 13.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrzeszowie.

Victoria Ostrzeszów – Victoria Skarszew 4:1 (0:0)