Sound’n’Grace wystąpi w sobotę na ostrowskim rynku!

2
Znany i lubiany w całej Polsce zespół Sound'n'Grace wystąpi w sobotę na ostrowskim rynku. Kilkunastoosobowa grupa muzyków, która występuje zazwyczaj w 10-osobowym składzie, zaśpiewa o 20.00 dla mieszkańców miasta. Będzie można posłuchać muzyki zespołu gustującego w gatunkach muzycznych jak gospel, soul, funk i R&B.

Rozpoczyna się sezon imprez i wydarzeń kulturalnych w plenerze. Pogoda dopisuje, pandemia nieco odpuściła, a to oznacza, że będzie można wziąć udział w pierwszy organizowanym w tym roku koncercie w Ostrowie Wielkopolskim. Na rynku zagra zespół Sound’n’Grace.

CZYTAJ TEŻ: Koncertem uczczą pamięć zmarłego proboszcza Nojmana

Ten wieloosobowy zespół zachwyca głosami, charyzmą, sceniczną energią i niesamowitym kontaktem z publicznością. Fani grupy, ale nie tylko, na pewno na długo zapamiętają to wydarzenie, jeśli wybiorą się na ostrowski rynek w sobotę, 26 czerwca o 20.00. Miasto rozbrzmi kilkoma gatunkami muzycznymi: gospel, soul, R&B oraz funk.

Członkowie zespołu zdobyli tytuł „Najlepszego chóru w Polsce” według jurorów programu „Mam Talent”. Na koncie mają także współpracę z wieloma znanymi artystami polskiej sceny muzycznej. Wśród nich są m.in.: Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Mrozu, Afromental i Margaret, a także Josef Hodinger, amerykański wokalista i producent.

Piosenki Sound’n’Grace można było także usłyszeć w filmach: „Listy do M 2” i serwialu „Prawo Agaty”. Zespół był wielokrotnie nagradzany m.in. nagrodą MTV Europe Music Awards w kategorii „Najlepszy Polski Wykonawca 2015”, a za album „Atom” otrzymał złotą płytę w niespełna rok od wydania.

Koncert zespołu Sound’n’Grace odbędzie się w sobotę, 26 czerwca o 20.00 na ostrowskim rynku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

    • „Vocal” i „wysterowany” takie terminy piszą tylko ludzie z branży nagłośnieniowej których znam, widzę konkurencję boli dupka, ze ktoś robił koncert na rynku, a ktoś bardzo by chciał ale nie mógł.
      Polecam obejrzeć filmiki na YouTube z tego koncertu, wszystko słychać idealnie, byłem na tej imprezie i wszystko doskonale słychać i można zrozumieć bez problemu co śpiewają, na filmach też doskonale można to usłyszeć. Także tego…polaczkowatość wyłazi z komentarza całą du**

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick