DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Sobota pod znakiem deszczu. Trwa pierwszy dzień MajOSTaszków [ZDJĘCIA]

Mesajah i Cleo – to gwiazdy pierwszego dnia MajOSTaszków. Pierwszy dzień tegorocznej odsłony święta Ostrowa Wielkopolskiego upływa pod znakiem upadów deszczu. Na wlkp24.info obejrzysz fotorelację z sobotnich wydarzeń na Piaskach Szczygliczce.

Miał być turniej strong manów, ale z powodu deszczu został przeniesiony na niedzielę na godz. 13.00. Mimo opadów udało się zorganizować na scenie pokaz tańca – bachata. Tancerze, a pod sceną grupka ostrowian, która włączyła się we wspólną zabawę.

Punktualnie o 18.00 na scenę wyszedł Mesajah, który rozgrzał obecnych nad ostrowskim zalewem muzyką w stylu reggae. Manuel Rengifo Diaz, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artysty, udzielił krótkiego wywiadu dla Telewizji Proart. – Przynosimy muzykę, która powinna rozgrzać wasze serca. Dużo eksperymentuję i to reggae przeplata się u mnie z różnymi rodzajami muzyki. Na niej się wychowałem i to gra w moim sercu – mówił Mesajah w rozmowie z Agnieszką Kurzawą.

To nie koniec muzycznych atrakcji na sobotni wieczór. O 19.30 wystąpi zespół Hengelo, a o 21.00 sceną zawładnie Cleo. Na koniec nowość – zabawa z DJ-em oraz piana party.

W Telewizji Proart nasze dziennikarki będą na bieżąco opowiadać o tym, co dzieje się na ostrowskich Piaskach. W niedzielę widzimy się trzy razy o 16:30, 18:00, 20:00.

Fotorelacja z pierwszego dnia MajOSTaszków 2023

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz