Śniadanie z Radiem Zet na ostrowskim Rynku! To ostatni przystanek na trasie

1
materiały prasowe Radia Zet
Słuchają ich miliony ludzi w całej Polsce. Zazwyczaj siedzą w studiu w Warszawie i stamtąd nadają. Tym razem przyjadą do Ostrowa Wielkopolskiego. O kim mowa? O Radiu Zet, które realizuje "Wielką Trasę Śniadaniową" i jeździ po kraju, by współtworzyć poranną audycję razem ze słuchaczami. Będzie można też razem z dziennikarzami zjeść ciepłe i pożywne śniadanie. To wszystko w piątek, 17 września od 6.00 do 10.00.

„Dzień Dobry Bardzo” to flagowa poranna audycja Radia Zet. W najbliższy piątek (17 września) jej prowadzący, a więc Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz przyjadą do Ostrowa Wielkopolskiego, by na Rynku ze studia plenerowego powitać słuchaczy punktualnie o 5.30.

Od 6.00 do 10.00 razem z dziennikarzami będzie można zjeść ciepłe i pożywne śniadanie, a także współtworzyć audycję. „Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie: zarówno zwolennicy kuchni vege, preferujący posiłki mięsne, czy posiłki na słodko. W menu polska klasyka śniadaniowa z parówkami, kiełbaskami, serami, czy jajecznicą oraz bardziej wykwintne dania. Będzie można także skosztować autorskiego zestawu przygotowanego przez prowadzących audycję „Dzień Dobry Bardzo”, a wszystko popić aromatyczną kawą” – zapowiadają organizatorzy.

Dla mieszkańców ma być to okazja do podpatrzenia pracy radiowców, a to zdarza się rzadko. Zazwyczaj audycje prowadzi się w zamkniętych studiach, do których wstęp mają nieliczni, a już tym bardziej nie osoby z zewnątrz. Teraz ma być inaczej. – Prowadzenie programu poza studiem radiowym ma swój niepowtarzalny urok. To okazja do bezpośredniego spotkania i rozmów ze słuchaczami, nadającymi audycji zupełnie inny wymiar. Razem z Robertem Karpowiczem z niecierpliwością czekamy na mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego – podkreśla Agnieszka Kołodziejska, współprowadząca program „Dzień dobry bardzo”.

Wizyta w Ostrowie Wielkopolskim będzie ostatnim przystankiem zaplanowanym na ten rok w ramach „Wielkiej Trasy Śniadaniowej”. Przez dwa tygodnie dziennikarze odwiedzili m.in. Olsztyn, Kętrzyn, Grudziądz, Starogard Gdański, Inowrocław, Wałbrzych, Jelenią Górę i Kluczbork.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick