Śniadanie Wielkanocne dostarczą wolontariusze. Pomagają samotnym i potrzebującym

0
Fot. UMOstrów
Wielkanoc dla Samotnych to kontynuacja grudniowej, wigilijnej akcji pomocy. Paczki z wielkanocnymi potrawami zostaną dostarczone samotnym i potrzebującym mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego. Osoby w trudnej sytuacji życiowej mogą zgłosić chęć przyjęcia takiej paczki do 31 marca. Poszukiwani są także wolontariusze.

Akcja pomocy w okresie świąt organizowana jest przez Fundację “Wolne miejsce”. Wielkanocna edycja jest kontynuacją tej grudniowej, kiedy paczki z potrawami na świąteczny stół były rozdawane najbardziej potrzebującym mieszkańcom. Ostrów Wielkopolski bierze udział w akcji już od kilku lat.

Trwają przygotowania do tegorocznej akcji z okazji Wielkanocy. I tym razem zostaną przygotowane paczki z jedzeniem, które trafi na stoły osób samotnych, potrzebujących i w trudnej sytuacji materialnej. Fundacja kontynuuje swoje działania mimo pandemii. Brawa dla nich za to. Dziękuję również wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym za to, że otwierają swoje serca w te święta. Pomagajmy sobie nawzajem, dobro wraca!  mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Osoby potrzebujące mogą zgłosić chęć przyjęcia takiej paczki. Zapisy trwają do 31 marca pod numerem telefonu: 62 727 23 53. Dzwoniąc należy podać imię i nazwisko, numer telefonu, adres, ilość paczek z potrawami dla dorosłych i dla dzieci. Jeśli w Twojej okolicy jest osoba, która potrzebuje pomocy – przekaż jej ten numer telefonu!

Ze względu na panujące obostrzenia związane z epidemią, paczki z żywnością zostaną dostarczone tym osobom do domu 4 kwietnia, czyli w Wielkanoc! Poszukiwani są także wolontariusze, którzy pomogą w organizacji tegorocznej akcji. Chcesz pomóc? Możesz zgłosić swoją osobą klikając W TEN LINK.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick