Śmiertelny wypadek w Żerkowie. Droga całkowicie zablokowana

3
Fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Do śmiertelnego wypadku doszło w Żerkowie, w powiecie jarocińskim, gdzie samochód osobowy zderzył się z ciężarówką przewożącą 30 balotów słomy. Kierowca osobówki był reanimowany na miejscu zdarzenia. Lekarz stwierdził zgon.

– Wypadek miał miejsce na drodze powiatowej w kierunku miejscowości Raszewy. Na miejscu są cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Jarocina, pogotowie ratunkowe i policja. Niestety, lekarz stwierdził zgon kierowcy osobówki. Droga jest całkowicie zablokowana – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Jarocinie.

Przyczyny wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratora. – Wstępnie wiadomo, że gdy 88-letni obywatel Niemiec, kierujący reanultem sceniciem wyjeżdżał z Żerkowa i chciał skręcić w kierunku Raszew, doszło do zderzenia z samochodem ciężarowym. 88-latek zmarł pomimo 20-minutowej reanimacji – mówi portalowi asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Fot. Google Maps
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Szanowna Pani Ewo Pieczyńska.Artykuł Pani autorstwa o wypadku w Zerkowie zawiera 5 x słowo doszło.Nie sądzi Pani,że na tak krótki tekst to zbyt dużo.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick