DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Śmiertelny wypadek w powiecie kaliskim. Nie żyje pieszy [AKTUALIZACJA]

Nie żyje pieszy, który został potrącony przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór.

Fot. zdjęcie poglądowe

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek po godz. 19.00. Na ulicy Kaliskiej w Koźminku doszło do potrącenia pieszego przez auto osobowe. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. – Po dojeździe na miejsce miejsce zdarzenia potwierdziliśmy, że doszło do potrącenia. Przystąpiliśmy do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, która była nieprzytomna – informuje mł. asp. Jakub Pietrzak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Niestety działania nie przyniosły rezultatu i przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon pieszego. Droga w miejscu wypadku była przez kilka godzin zablokowana, a działania prowadzili tam funkcjonariusze policji.

Aktualizacja 10.20:

podkom. Anna Jaworska-Wojnicz: Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 19:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą 38-letni mężczyzna potracił pieszego, który znajdował się przy krawędzi jezdni. Pomimo podjętej reanimacji 82-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia był obecny prokurator z Prokuratury Rejonowej w Kaliszu. W sprawie gromadzony jest materiał dowodowy, który pozwoli szczegółowo wyjaśnić przyczyny tego tragicznego wypadku. Jak wykazało wstępne badanie kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz