Śmiertelny wypadek na S8. Nie żyje pieszy [ZDJĘCIA]

7
Fot. KPP Kępno
Do potrącenia ze skutkiem śmiertelnym doszło na S8 w powiecie kępińskim. Tragedia rozegrała się w poniedziałkowe przedpołudnie. Jak informuje policja, 42-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego został potrącony przez volkswagena, którym kierował 64-latek. Mimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się uratować mężczyzny.

Nie żyje 42-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, który został potrącony na 105 kilometrze S8 w kierunku Wrocławia. Mężczyzna znalazł się na drodze, którą jechał 64-letni mieszkaniec Długołęki. Volkswagen, który prowadził, uderzył w pieszego. Prowadzona na miejscu reanimacja nie przyniosła efektu. Poszkodowany zmarł.

Do wypadku doszło w poniedziałek po 8.00. – Policjanci grupy Dochodzeniowo-Śledczej Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informują kępińscy funkcjonariusze.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

    • Tak był rower. Jechałem od Wrocławia świeżo po tym wypadku i na cb mówili że chciał przejść z jednej strony drogi na drugą

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick