DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Śmiertelny wypadek na DK15 [AKTUALIZACJA] [ZDJĘCIA]

Nie żyje jedna osoba, która zginęła w wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Do wypadku doszło na ul. Wrocławskiej w Jarocinie, w ciągu DK15 (wylot na Krotoszyn).

Na miejsce zdarzenia wezwano służby. Ratownicy rozpoczęli walkę o życie najbardziej poszkodowanej osoby, ale mimo wysiłków, nie zdołali jej uratować.

W związku ze zdarzeniem droga została całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Zakrzew. Samochody osobowe mogą też kierować się na Siedlemin, aby ominąć zablokowany fragment „krajówki”.

Utrudnienia mogą potrwać co najmniej do 21.00.

AKTUALIZACJA – 20.19

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 27-letni mieszkaniec gminy Jaraczewo jadący motocyklem w kierunku Krotoszyna, wyprzedzał ciąg pojazdów. W tym czasie 47-letni kierowca audi skręcał w lewo na posesję. Wówczas doszło do zderzenia pojazdów – informuje Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Funkcjonariusze ustalili także, że motocyklista nie miał uprawnień doprowadzenia tego typu pojazdów, a jednoślad nie miał aktualnych badań technicznych. Policjanci wyjaśniają, kto był sprawcą tego zdarzenia.

Więcej zdjęć znajdziesz na jarocin112.pl

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • T6
    Tarzan 67

    wtorek, 3 sierpnia, 2021

    A kartę rowerowa mial

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz