Śmiertelny wypadek. 5-letnie dziecko zabrane do szpitala LPR-em

0
zdjęcie poglądowe / fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Nie żyje jedna z podróżujących osób, która doznała obrażeń w zderzeniu dwóch samochodów na trasie Żerków - Chrzan (powiat jarociński). 5-letnie dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Droga jest zablokowana.

Do zderzenia dwóch samochodów (kia i mercedes) doszło na drodze między Żerkowem a Chrzanem (powiat jarociński). Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dwie osoby podróżujące jednym z pojazdów, o własnych siłach opuściły samochód. Kolejny uczestnik wypadku został zakleszczony w aucie. Strażacy rozpoczęli wyciąganie poszkodowanego, ratownicy przystąpili do reanimacji.

Na pomoc wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Michałkowie. Na miejscu działa pięć zastępów straży pożarnej oraz policja.

Jak informują jarocińscy strażacy, mimo prowadzonej reanimacji, poszkodowanego nie udało się uratować. Jednym z pasażerów było 5-letnie dziecko, które zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala. Pojazdami podróżowały cztery osoby.

To trzecia ofiara śmiertelna w regionie, która straciła życie w ciągu ostatnich kilkunastu godzin. Wcześniej informowaliśmy o młodym mężczyźnie, którego znaleziono na jednym z przystanków w Ostrowie Wielkopolskim oraz o zmarłym 66-latku, który znajdował się w mieszkaniu w Jarocinie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick