DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Śmiertelne potrącenie rowerzysty [AKTUALIZACJA]

Nie żyje potrącony 53-letni mężczyzna.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek wieczorem w Lenartowicach (powiat pleszewski). Samochód potrącił tam rowerzyste. – Po dojeździe naszych zastępów, na miejscu wypadku była już policja i zespół ratownictwa medycznego. Niestety nie udało się uratować życia rowerzysty. Lekarz obecny na miejscu zdarzenia stwierdził zgon mężczyzny – informuje mł. kpt. Artur Burchacki z zespołu prasowego KP PSP w Pleszewie.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca wypadku. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia pleszewska policja.

AKTUALIZACJA 13.01.

asp. szt. Monika Kołaska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie: Wczoraj (piątek, 26.01) o 18.45 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Lenartowicach. Doszło tam do zderzenia rowerzysty z jadącym z przeciwka samochodem osobowym marki Mercedes. Rowerzysta, 53-letni mieszkaniec Pleszewa poniosł śmierć na miejscu. Mercedesem kierował 21-letni mieszkaniec Pleszewa. Kierowca był trzezwy, pobrana zostanie krew do badań. Decyzją prokuratura ciało zabezpieczone zostało do sekcji. Postepowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z pleszewskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz