Śmierć na drodze

0
Śmiertelny wypadek na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. Ciężarówka zderzyła się z autem osobowym. Nie żyje jedna osoba. Są utrudnienia w ruchu. Zarówno od strony Kalisza, jak i od Ostrowa policja kieruje objazdem przez Nowe Skalmierzyce, bo obwodnica jest zablokowana w obie strony.

Od kilku godzin na miejscu pracują prokurator, policjanci i strażacy.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca auta osobowego z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas i zderzył się z ciężarówką. W skutek tego zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo  powiedziała Małgorzata Łusiak, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim. W wyniku czołowego zderzenia śmierć poniósł kierowca czerwonego volkswagena passata, który jechał od strony Kalisza. Auto zostało całkowicie zmiażdżone po czołowym zderzeniu z ciężarowym volvo jadącym od strony Ostrowa Wielkopolskiego. do wypadku doszło dokładnie pod wiaduktem, którym biegnie droga łącząca Skalmierzyce z Gniazdowem i Boczkowem, a więc mniej więcej w połowie obwodnicy.

Ruch na obwodnicy jest utrudniony. Policja zorganizowała objazdy przez Skalmierzyce i Nowe Skalmierzyce, co powoduje korki przy zjeździe z pierwszego wiaduktu i przy rondzie na wlocie do Skalmierzyc.

redaktor wlkp24.info
anna.okroj@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick