Słynna psycholog będzie motywować kobiety. Wkrótce spotkanie

0
materiały organizatora
W pierwszym tygodniu czerwca do biblioteki w Gorzycach Wielkich przyjedzie psycholog Maria Rotkiel, która poprowadzi wykład motywacyjny dla kobiet. Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmowane są zapisy. Szczegóły na wlkp24.info.

Coraz więcej znanych osób jest zapraszanych do Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach Wielkich. Niedawno informowaliśmy, że chęć przyjazdu wyraził Tomasz Sekielski, ale z nagłych przyczyn musiał odwołać wizytę. Teraz przedstawiciele książnicy zapraszają mieszkańców na spotkanie z psycholog Marią Rotkiel.

Maria Rotkiel jest z wykształcenia psychologiem, terapeutą poznawczo-behawioralnym i specjalistą public relations. Prowadzi praktykę terapeutyczną, trenerską oraz szkolenia biznesowe i wykłady motywacyjne.

Właśnie w związku z tą ostatnią działalnością odwiedzi Gorzyce Wielkie. Spotkanie motywujące dla kobiet zostanie zorganizowane w środę, 8 czerwca o 18.00 w bibliotece w Gorzycach Wielkich.

Organizatorzy informują, że liczba miejsc jest ograniczona. Chętne panie mogą zgłosić chęć udziału telefonicznie pod numerem 62 734 73 70.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick