„Słodki pojedynek” dla policjantów [ZDJĘCIA]

1
W sobotę 30 marca odbył się charytatywny turniej siatkówki pod nazwą „słodki pojedynek”. Organizatorem tego wydarzenia była grupa „Ostrów-Lubimy pomagać, działającej przy Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim. Celem imprezy było zebranie jak największej liczby słodyczy i artykułów dla dzieci. Liczyła się również dobra zabawa i propagowanie sportowego stylu życia.

Do sobotniego turnieju przystąpiły drużyny składające się m.in. ze strażaków, paralotniarzy, nauczycieli i policjantów. W finale spotkali się policjanci oraz zespół MatySport. Dwa pierwsze sety należały do funkcjonariuszy. Jednak w trzecim drużyna MatySport zabrała się za odrabianie strat i konieczny był czwarty set. W nim jednak zespół policjantów był górą i to mundurowi zostali triumfatorami całego turnieju wygrywając w finale 3:1.

Dzisiejszy turniej pokazał, że ostrowianie chcą i lubią pomagać. Organizatorzy już dziś zapewniają, że to nie ostatnia impreza tego typu. Szersza relacja z tego wydarzenia już niebawem na naszym portalu oraz w Telewizji Proart.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU!🏆❤️ Miło nam zakomunikować, iż po niezwykle emocjonującej rozgrywce zwycięską drużyną…

Opublikowany przez Ostrów – Lubimy pomagać Sobota, 30 marca 2019

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Wczoraj inaugurację sezonu miał klub żużlowy, na którego mecze przychodzi po kilka tysięcy ludzi, a my możemy przeczytać o jakichś policjantach. To ma być serwis informacyjny południowej wielkopolski? Żenada.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick