Skradziono psa ze schroniska. Czworonóg trafił tam po interwencji CBŚP

6
Fot. fanpage schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim
Poszukiwany jest czworonóg o imieniu Buli. Pies został skradziony z terenu schroniska dla bezdomnych zwierząt. Do przytuliska trafił po akcji Centralnego Biura Śledczego Policji na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Zatrzymano wtedy 30-latka, który w związku z podejrzeniem współudziału w zabójstwie dziennikarza w lipcu 2021 roku w Amsterdamie oraz o udział w międzynarodowej zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym.

Akcja policji miała miejsce pod koniec września na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Sprawa dotyczy zabójstwa dziennikarza w Amsterdamie oraz udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Polscy funkcjonariusze współpracowali w tej akcji z niderlandzką policją. Zatrzymany został 30-latek, który był ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Mężczyzna jest podejrzany o współudział w zabójstwie dziennikarza w lipcu 2021 roku w Amsterdamie oraz o udział w międzynarodowej zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym.

Jak się okazuje, podczas akcji zabrano także psa o imieniu Buli, który trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Przytulisko informuje, że w nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do kradzieży psa. Przedstawiciele przytuliska apelują o pomoc w odnalezieniu czworonoga „Jeśli ktokolwiek wie gdzie przebywa psiak prosimy o kontakt ze schroniskiem 722 333 376 lub 725 705 107. Może być informacja anonimowa. Sprawa zgłoszona na policję”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Może wreszcie odpowiednie służby przyjrzą się temu co się dzieje w schronisku i na co są wydawane publiczne pieniądze. Bo jak widać nie ma tam odpowiedniego nadzoru a „spóła ” p Nowicka i p Klimek oprócz medialnych akcyjek pt jakie to jesteśmy prozwierzece i opiekuńcze pod publiczkę ,nie robią nic wartościowego Nie robią już na nikim wrażenia te popisy na chwilę Bo fakty są.e mówią za siebie . Schronisko jest prowadzone na zasadzie róbta co chceta. Tak dalej być nie może Ile jeszcze zaniedbań musi umrzeć światło dzienne żeby ktoś się zajął ???

  2. Czyli brak monitoringu i jakichkolwiek zabezpieczeń dla bezpieczeństwa zwierząt ?? Czyli można wejść, zabrać, otruć czy co komu przyjdzie do głowy i już? Jak to schronisko jest chronione ? Po takiej akcji kolejni będą zachwyceni i kto wie co im do głowy strzeli. Brawo. Kolejny sukces kierownik !

  3. Do świnka morska: proszę sobie na stornie UM w zakładce sesja rady miasta z września obejrzeć ostatnią godzinę sesji chociażby. Poczytać Wyborczą Kalisz w sierpniu, zajrzeć do internetu i na portale społecznościowe. To tak na początek, wiedza tajemna to nie jest.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick