Skoczył na główkę do basenu. Stracił czucie w nogach i rękach

10
Fatalnie zakończył się skok do wody jednego z mężczyzn w Ostrowie Wielkopolskim. 48-latek przebywając u znajomych, skoczył na głowę do basenu, gdzie głębokość wody wynosiła 1,5 metra. Najprawdopodobniej doszło u niego do złamania kręgosłupa.

Mężczyzna skoczył do wody, ale nie wypłynął z niej. Gdy znajomi wydobyli go na powierzchnię powiedział, że nie ma czucia w nogach i rękach. Najprawdopodobniej doszło do złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Mężczyzna został zabrany do szpitala w Kaliszu. – Pacjent przebywa na Oddziale Neurochirurgii. Jego stan jest stabilny, ale bardzo poważny. Czeka go zabieg operacyjny – informuje Paweł Gawroński, rzecznik prasowy kaliskiego szpitala.

Służby ratunkowe na każdym kroku, a zwłaszcza latem przypominają o tym, że alkohol i woda nie jest dobrym połączeniem. Brak wyobraźni i zdrowego rozsądku powoduje, że jedna pochopna decyzja może pociagnąć za sobą konsekwencje na resztę życia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

  1. Czytanie ze zrozumieniem to jednak dla niektórych rzecz zbyt trudna.. gdzie jest mowa o tym,ze do zdarzenia doszło na basenie miejskim?Otóż,panie wqukrzony, rzecz miała miejsce na prywatnej posesji ,a basen -to zwykły nabytek z Obi czy Leroi Merlin..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick