Skoczył na główkę do basenu. Stracił czucie w nogach i rękach

10
Fatalnie zakończył się skok do wody jednego z mężczyzn w Ostrowie Wielkopolskim. 48-latek przebywając u znajomych, skoczył na głowę do basenu, gdzie głębokość wody wynosiła 1,5 metra. Najprawdopodobniej doszło u niego do złamania kręgosłupa.

Mężczyzna skoczył do wody, ale nie wypłynął z niej. Gdy znajomi wydobyli go na powierzchnię powiedział, że nie ma czucia w nogach i rękach. Najprawdopodobniej doszło do złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Mężczyzna został zabrany do szpitala w Kaliszu. – Pacjent przebywa na Oddziale Neurochirurgii. Jego stan jest stabilny, ale bardzo poważny. Czeka go zabieg operacyjny – informuje Paweł Gawroński, rzecznik prasowy kaliskiego szpitala.

Służby ratunkowe na każdym kroku, a zwłaszcza latem przypominają o tym, że alkohol i woda nie jest dobrym połączeniem. Brak wyobraźni i zdrowego rozsądku powoduje, że jedna pochopna decyzja może pociagnąć za sobą konsekwencje na resztę życia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

  1. Tak się kończy reklamowanie miejskiego basenu jako basenu dla pływających. Brodzik miejski, tak powinna brzmieć nazwa.

  2. Czytanie ze zrozumieniem to jednak dla niektórych rzecz zbyt trudna.. gdzie jest mowa o tym,ze do zdarzenia doszło na basenie miejskim?Otóż,panie wqukrzony, rzecz miała miejsce na prywatnej posesji ,a basen -to zwykły nabytek z Obi czy Leroi Merlin..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick