Siostry z Broniszewic stworzyły kalendarz z podopiecznymi!

0
fot. kalendarz.domchlopakow.pl
Siostry z Broniszewic nie dają o sobie zapomnieć. Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy, że rozpoczynają budowę drugiego domu dla niepełnosprawnych podopiecznych. Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiły, że do sprzedaży trafił ich kalendarz, z którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie dla chłopaków z Broniszewic.

Kalendarz ścienny na 2020 rok przedstawia zdjęcia oraz przemyślenia podopiecznych Domu Chłopaków w Broniszewicach. Projekt nosi tytuł „Po co rodzą się niedoskonałe dzieci?” – Dzieci Niedoskonałe rodzą się po to, abyśmy mieli na ziemi ambasadorów takich wartości jak: bezinteresowna miłość, nieocenianie, nieszufladkowanie, brak uprzedzeń, bezgraniczne zaufanie, brak podziałów. Za takim światem przecież tęsknimy. To Dzieci Niedoskonałe uczą nas bez wyższości takiego życia. Dbajmy o nie, bo bez nich świat będzie nie do wytrzymania czytamy na stronie.

Zdjęcia do kalendarza stworzył Paweł Kęski i na swoich fotografiach ujął podopiecznych Domu Chłopaków w Broniszewicach, ukazując jednocześnie ich pasje.

Kalendarz na 2020 rok jest cegiełką, a cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność Domu Chłopaków w Broniszewicach.

KALENDARZ MOŻESZ KUPIĆ TUTAJ

JUŻ JEST!!! 😍😍😍 Kalendarz PO CO SIĘ RODZĄ NIEDOSKONAŁE DZIECI na 2020 z myślami z Domu Chłopaków! 📅📆 Link do niego: ➡️…

Opublikowany przez Dom Chłopaków w Broniszewicach Niedziela, 17 listopada 2019

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick