Sezon grzewczy: start! Jak przygotowywał się OZC?

1
Wystartował kolejny już sezon grzewczy w Ostrowie Wielkopolskim. Zakład Ciepłowniczy przygotowywał się od wielu miesięcy, by nie było żadnych problemów z dostarczeniem ciepła mieszkańcom miasta. Należy jednak pamiętać, że spółka jest w porozumieniu z administratorem budynku.

Ostrowski Zakład Ciepłowniczy przez okres letni przygotowywał się do sezonu modernizując kilkanaście dużych węzłów ciepłowniczych. Dokonano także ich przeglądu pod względem hydraulicznym, jak i samej automatyki.

Spółka informuje, że przystąpiła już do włączenia ogrzewania w mieszkaniach należących do dwóch największych odbiorców, czyli Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Ważna informacja dla wynajmujących lub posiadających mieszkania!: Włączenie ogrzewania jest zawsze uzależnione od zgłoszenia administratora budynku. To on musi zgłosić chęć włączenia ogrzewania w danym budynku.

OZC jest także przygotowany na ewentualne awarie w związku ze zwiększonym poborem ciepła przez mieszkańców. Różnorodność źródeł energii (biomasa, gaz, węgiel) pozwala na ewentualne zastąpienie w przypadku awarii.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Prezes CRK obiecał obniżki cen w komunalce. Kiedy OZC obniży ceny. Bo ostatnio Spółdzielnia zrobiła podwyżki. Nic o tym nie pisaliscie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick