DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Seria pożarów na terenie Ostrowa! W mieście grasuje podpalacz? [ZDJĘCIA]

Pierwsze zgłoszenie o pożarze wpłynęło do ostrowskich strażaków po godzinie 23.00. Okazało się, że ogień pojawił się w niezamieszkałej kamienicy przy biegu ulicy Browarnej oraz Alei Słowackiego. – Po dojeździe na miejsce zastaliśmy mocno rozwinięty pożar na drugim piętrze oraz parterze. Udało się go ugasić przy pomocy podnośników oraz drabin – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

To jednak nie koniec, bo 30 minut po północy mundurowi zostali wezwani do pożaru kontenerów przy ulicach Armii Krajowej, Kościuszki oraz Prostej. Tutaj także szybko udało się ugasić ogień.

Funkcjonariusze podejrzewają, że może to być robota podpalacza. Policja prowadzi czynności wyjaśniające i poszukuje prawdopodobnego sprawcy.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • C
    Czytelnik

    środa, 1 czerwca, 2022

    Takie pustostany to powini właściciele okna i drzwi zamurować żeby nie było można wejść do środka takie zabezpieczenie to powinno być i był by spokój

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz