Senator pracuje nad prezydenckim programem wyborczym?

27
Łukasz Mikołajczyk, obecnie senator RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, wcześniej dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim jest jednym z przypuszczalnych kandydatów na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego w nadchodzących wyborach samorządowych, które zaplanowano na jesień tego roku. Sam przyznaje, że jeśli dostanie "nakaz" z partii - będzie startował.

Nie mniej senator nie ukrywa, że obecne warunki pracy w Senacie bardzo mu sprzyjają. – Gdyby pewnie zapytać moją żonę i córki – chciałyby, abym pracował w Ostrowie, moim rodzinnym mieście – mówi Mikołajczyk. Ale jednocześnie wie już, że jego nazwisko PiS prawdopodobnie wskaże jako kandydata na kandydata na prezydenta Ostrowa i wtedy polityk zamierza “poddać się” wytycznym.

Łukasz Mikołajczyk potrafi wyliczyć płynnie swoje dotychczasowe osiągnięcia, ale nie wskazuje jeszcze konkretnie jakie punkty znajdą się na jego ewentualnej ulotce wyborczej. – Przede wszystkim w Ostrowie ważne jest pobudzenie gospodarki. Sprawy gospodarcze byłyby dla mnie najważniejsze – mówi portalowi wlkp24.info senator z Ostrowa. Nie chce też oceniać obecnej kadencji Beaty Klimek. Czyżby wolał nie mówić zbyt wiele przed startem kampanii? Odsyłamy do materiału filmowego.

Innym potencjalnym kandydatem na prezydenta Ostrowa, o którym mówi się w kuluarach jest obecny starosta ostrowski Paweł Rajski. Czy ten potwierdza “plotki”? ZAPYTALIŚMY. ODPOWIEDŹ WKRÓTCE NA NASZYM PORTALU!

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

27 KOMENTARZE

  • 25
   9

   Jak to nie wiesz co zrobił,otwierał wszystko i wszędzie ,gdzie była wstęga i nożyczki ,nawet w lodówce jest-sprawdz.

  • 18
   8

   Pan senator nie zarobi tyle w Ostrowie co w Warszawie. Dochód senatora 25 tys. miesięcznie, 30 tys. rocznie zwolnienia z podatku, ponad 11 tys. na prowadzenie biura. Prezydent miasta mniej niż połowa z tego. No i zakres obowiązków prezydenta zupełnie inny- odpowiedzialność za budżet, za miasto, a dochody niższe. Nie wierzę, żeby zdecydował się tak obniżyć dochody rodziny, no chyba że prezes każe. Wtedy członek musi.

  • 8
   13

   Zrobił najwięcej ze wszystkich parlamentarzystów! Pozyskane śeodki dla miasta i powiatu to efekt jego wsparcia co wielokrotnie podkreslala Klimek i podkreslal Rajski!

 1. 9
  25

  Panie Łukaszu niech pan nie startuje!Z Klimek i Rajskim pan nie wygra a w Ostrowie Komuna i PO to wiekszosc.Wystawcie słupa bo i tak PIS nie ma szans-szkoda pana.Zostanie pan z niczym po wyborach.Ja i pare tysiecy na pana zagłosujemy ale to za mało.

  • do 10 tys. dodaj 2,5 tys diety i ponad 12 tys. na prowadzenie biura, daje 25 tys. plus przywileje.

 2. 10
  6

  Pan senator nie zarobi tyle w Ostrowie co w Warszawie. Dochód senatora 25 tys. miesięcznie, 30 tys. rocznie zwolnienia z podatku, ponad 11 tys. na prowadzenie biura. Prezydent miasta mniej niż połowa z tego. No i zakres obowiązków prezydenta zupełnie inny- odpowiedzialność za budżet, za miasto, a dochody niższe. Nie wierzę, żeby zdecydował się tak obniżyć dochody rodziny, no chyba że prezes każe. Wtedy członek musi.

  • 9
   7

   Za wyspisywanie takich głupst powinni karać! Uposażenie Senatora i Posła wynosi 10 tysiecy a nie 25 tysięcy!!! Zlosliwosc ludzka nie zna granic!

 3. 11
  4

  A może tak wrócić do uczciewej pracy jako nauczyciel. Czy każdy musi być prezesem dyrektorem lub prezydentem do końca życia. Może teraz czas przetestować przepisy i prawo które się stworzyło

 4. 6
  4

  Proszę jak wielbiciele p. Klimek sie uaktywnili. Tak udaje koleżankę Łukasza a teraz wyciągnęła pazury i za pośrednictwem troli jadą po nim jak po maśle. Ciekawe kto i kiedy pierwszy przejrzy na oczy i zobaczy tę hipokryzję obecnie nam miłosciwie panującej Beaty K?

 5. 17
  7

  Panie Senatorze w Urzędzie Miejskim jest już strach w szeregach obecnej władzy w mieście stąd takie komentarze pełne strachu. Jest Pan najlepszym kandydatem na ten urząd i wierze, że wygra pan z obecną panią prezydent. Miasto potrzebuje człowieka konkretnego, który ma wizję rozwoju.

 6. 7
  5

  przewija się temat co Senator zrobił dla Ostrowa pewnie nie wiem o wszystkich Jego działaniach, ale mogę wymienić kilka. Konkret 1,8 mln na hale w SP9, prawie 2 mln na termomodernizację aresztu, 150 tys na Aeroklub ostrowski, 1,5 mln na boiska szkole m. In. w ZAP, SP5, Uslugówka. Niespełna 200 tys na lodowisko. Wystarczy?

 7. 10
  5

  Panie Senatorze powodzenia jest Pan najlepszy. Prezydent musi być młody, ambitny rozumieć potrzeby młodych w zakresie rozwoju, ale również szanować ludzi starszych i Pan te wszystkie cechy posiada. Idealny Prezydent.

 8. 5
  10

  A co oprócz siedzenia w ławach koscielnych i na uroczystosciach zrobił dla Ostrowa, ze od razu Ostrów mu taki bliski i tyle chciałby zrobic? Ostrów chyba zasluguje na lepszego prezydenta. A beata napewno się sprawdziła więc niech dalej rzadzi

 9. 25
  3

  Cenie Pana Senatora, że jako parlamentarzysta pomaga pozyskiwać środki w Warszawie dla Ostrowa nie patrząc na to kto aktualnie rządzi miastem. A w mieści rządzi pani prezydent która miała poparcie SLD. Uważam, że potrzebna jest zmiana na stanowisko prezydenta miasta i nowe świrze spojrzenie, człowieka wykształconego, znającego sprawy krajowe mającego kontakty w Warszawie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick