Senator Ewa Matecka zakażona koronawirusem

15
Koronawirus nie oszczędził włodarzy Ostrowa Wielkopolskiego oraz powiatu. Paweł Rajski poinformował, że jego zakażenie dobiegło już końca, a Beata Klimek spędza ostatnie dni w izolacji domowej. Wirus zaatakował także senator Ewę Matecką. O swojej sytuacji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Paweł Rajski, starosta ostrowski poinformował, że przeszedł już zakażenie koronawirusem. 22 października (czwartek) zakończyła się jego izolacja. „Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia będę mógł wreszcie wrócić do pracy! W moim przypadku, dzięki Bogu ale także pewnie dzięki armii życzliwych wokół osób, choroba przebiegała łagodnie. Nie miałem gorączki i co najważniejsze niewydolności oddechowej. U mnie objawiły się tylko utrata węchu i smaku. Ale nie wszyscy mają tyle szczęścia! Sytuacja każdego pacjenta może się diametralnie zmienić w ciągu jednego dnia. To wyjątkowo nieobliczalne i nieprzewidywalne schorzenie. Tu nie ma reguły! Bądźcie więc ostrożni, stosujecie maseczki, utrzymujcie dystans, przestrzegajcie zasad higieny. No i najważniejsze cieszcie się życiem, bo ono składa się z tych drobnych codziennych spraw, których wartość tak naprawdę dostrzegamy w obliczu choroby. Raz jeszcze dziękuję!” – poinformował na swoim Facebooku.

W izolacji domowej pozostaje Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, która o swoim zakażeniu poinformowała 17 października. „Kochani, tęsknię już za Wami! Dziękuję za wszystkie życzenia zdrowia i słowa otuchy, które napływają do mnie z Ostrowa, ale i od przyjaciół z Polski i zagranicy. To miłe i niezwykle budujące, gdy w tych niełatwych chwilach, otrzymuję od Was takie wsparcie. Dziękuję! Natomiast tym, którzy tak jak ja, spędzają czas w izolacji domowej i mierzą się z wirusem lub są na kwarantannie – trzymajcie się! Dużo zdrówka Wam. Damy radę!” – brzmi jej wpis.

Kolejną osobą, która powiadomiła o pozytywnym wyniku swojego testu jest Senator Ewa Matecka z Koalicji Obywatelskiej. „Szanowni Państwo, Pandemia nie wybiera. Wykonany wczoraj test na obecność koronawirusa dał w moim przypadku wynik pozytywny. Tym goręcej apeluję do wszystkich Państwa: dbajmy o siebie, zwłaszcza o tych najsłabszych i nie narażajmy się bez potrzeby. Tak podstępnego przeciwnika niełatwo pokonać, jeśli wszyscy konsekwentnie nie stawimy mu czoła. Życzę wszystkim zdrowia i namawiam do jeszcze większej ostrożności. Myślmy o sobie i bliskich.” – post o takiej treści pojawił się na jej oficjalnym fanpage’u.

Szanowni Państwo,Pandemia nie wybiera. Wykonany wczoraj test na obecność koronawirusa dał w moim przypadku wynik…

Opublikowany przez Ewa Matecka – Senator RP Piątek, 23 października 2020

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

15 KOMENTARZE

  1. celebrytom płacą żeby podtrzymywać psychozę strachu a politycy robią to dla poprawności politycznej ale w tym samym celu nakręcać spiralę strachu. Dla poprawności politycznej to oni nawet srać chodzą w maseczkach.

  2. była wcześniej chora to mogła siedzieć na d…….ie a nie pchać się na stołek. Ale kasa była ważniejsza. Masz emeryturę to siedź w domu. i teraz nie udzielaj rad.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick