Scorpions znów w Polsce! Zgarnij bilety! [KONKURS]

0
Grają nieprzerwanie od 52 lat. Są prawdziwą legendą rocka. Mowa o zespole Scorpions, którzy po kapitalnym koncercie, który odbył się 1 grudnia w gdańskiej Ergo Arenie zapowiedzieli kolejną wizytę w Polsce! A ta już 29 lipca w łódzkiej Atlas Arenie! Mamy dla Was dziewięć podwójnych biletów na to wydarzenie!

Ci, którzy biorą udział w naszych konkursach regularnie wiedzą, że droga do zdobycia biletu wiedzie przez poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe.

A jakie pytanie chcemy Wam zadać tym razem? Który polski sportowiec jest największym przyjacielem i fanem zespołu Scorpions?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać tradycyjnie na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Scorpions”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 22 lipca do 23:59. Dziewięciu zwycięzców wybierzemy i ogłosimy w poniedziałek 23 lipca. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje karnety w dniach od 23 do 27 lipca w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

Koniecznie zapoznajcie się w REGULAMINEM!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick