Schronisko dla zwierząt już otwarte. Od poniedziałku rusza także PSZOK

3
Fot. UM Ostrów
Kolejne instytucje wracają do normalnego funkcjonowania. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim już działa, a w poniedziałek działalność planuje wznowić ostrowski PSZOK.

Otwarte zostało już schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Ci, którzy chcą adoptować psiaka lub wyprowadzić go na spacer, mogą śmiało to zrobić! Ze względu jednak na wciąż obowiązujące zasady bezpieczeństwa, czworonogi będą wydawane wolontariuszom przy bramie przez pracowników schroniska.

CZYTAJ: Obwodnica Koźmina zatwierdzona. Kiedy przetarg?

Wolontariusze chcący wyprowadzić psa na spacer, muszą być zaopatrzeni w maseczki oraz rękawiczki.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fumostrow.pl%2Faktualnosci%2Fschronisko-ponownie-otwarte-dla-odwiedzajacych….

Opublikowany przez Schronisko Ostrów Wtorek, 21 kwietnia 2020

27 kwietnia (poniedziałek) otwiera się także ostrowski Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, czyli tzw. wielkogabaryty, który mieści się przy ulicy Staroprzygodzkiej w Ostrowie. Mieszkańcy mogą przywozić zużyty sprzęt elektroniczny, odpady ulegające biodegradacji, odpady budowlane i rozbiórkowe w postaci czystego gruzu.

„Z uwagi na troskę o bezpieczeństwo zarówno Mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, jak i pracowników Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” S.A. prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się z pracownikiem PSZOK na odbiór odpadów. PSZOK – ul. Staroprzygodzka 121, poniedziałek – piątek 8:30 – 11:30. Tel. 62 737 20 12”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Nie wybudowano kociarni , włodarze się tylko chwalą przed każdymi wyborami ,co oni to nie zrobią , potem czekają żeby wszyscy zapomnieli o czym wcześniej obiecywali . SKANDAL ,JESZCZE RAZ SKANDAL

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick