Samochodowa giełda w Ostrowie. Od 11 marca

10
Od 11 marca, na terenie targowiska przy ul. Witosa, spółka Targowiska Miejskie S.A. organizować będzie giełdę samochodową. Pomysł spółki skierowany jest do mieszkańców, którzy chcą sprzedać lub kupić samochód, a dzięki nowej giełdzie, nie będą musiały jeździć do innych miast. Korzystanie z niej będzie bezpłatne.  

– Rynek samochodów używanych jest dość rozwinięty, ale w każdym miejscu są pobierane jakiegoś typu opłaty np. w komisach, na wystawach, giełdach, targach itp. – mówi Ewa Psztyr, prezes spółki Targowiska Miejskie. – Pojazdów tego typu jest coraz więcej. Nasza oferta jest skierowana głównie do mieszkańców okolicy, którzy nie chcą ponosić tego typu opłat, a przy okazji zaoszczędzą czas na dojazdy oraz koszty zużycia paliwa.

Prezes Ewa Psztyr zaznacza, że spółka dysponuje odpowiednim potencjałem, który chce przy okazji otwarcia giełdy samochodowej wykorzystać. Do targowiska przy ul. Witosa, gdzie będzie mieścić się giełda, jest dogodny dojazd, znajduje się zaplecze sanitarne oraz duży, monitorowany i utwardzony plac, na którym bez problemu można parkować pojazdy i prezentować je pod sprzedaż. Można będzie także przed zakupem testować samochody bezpośrednio na placu. Co ważne, przy targowisku znajduje się parking dla osób, które przyjadą na giełdę oglądać samochody.

Giełda będzie czynna w każdą niedzielę miesiąca w od 7.00 do 14.00.

– Zapraszamy wszystkich do nieodpłatnego korzystania z giełdy w każdą niedzielę na terenie parkingów położonych bezpośrednio wzdłuż ogrodzenia przy ul. Witosa, usytuowanych przed pawilonami handlowymi – podsumowuje Ewa Psztyr.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

    • Skoro właściciele mogą stać za ladą to każdy właściciel samochodu może go sobie w niedziele na spokojnie zaprezentować i sprzedać. Jak dla mnie dobra decyzja.

  1. Ogólnie w Polsce giełdy samochodowe się zwijają. Plus za nieodpłatność. Ale niestety …kto teraz kupuje na giełdzie. Chyba nikt.

  2. 2
    1

    Super sprawa nie trzeba jeździć do Kalisza tam to koszmar żeby dojechać nie wspomnę o opłacie jeszcze brakuje aquaparku w Ostrowie bo też trzeba tam jechać czas i tam zostawiamy kasę a nie w Ostrowie pozdrawiam☺☺☺☺☺

  3. Super sprawa gratulacje trzymam kciuki żeby wypaliła jak również będziemy teraz czekać na otwarcie aquaparku może pani prezydent coś zorganizuje

  4. Fajnie. W końcu będzie gdzie iść w niedzielę w Ostrowie. Pasuje. Ja się cieszę. Super rozrywka. A tak na marginesie to macie ostrowiaczki sporo kompleksów. Wasze całe szczęście to giełda, aquapark, hale itd 😀

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick