Sala widowiskowa w Choczu ma nową elewację i nie tylko. Co jeszcze zostanie wyremontowane?

0
Fot. chocz.pl
Nową elewację zyskał budynek sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Choczu. To jednak nie jedyne prace, które zostały wykonane, a w planach są już kolejne.

Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Choczu zmieniła swoje oblicze, a to za sprawą remontu elewacji, który kosztował około 7 tysięcy złotych. Prace zakończyły się kilka dni temu, a wcześniej sporo zmieniło się także w środku. Wymieniono podłogę i pomalowano ściany. Było to możliwe dzięki dofinansowaniu z urzędu marszałkowskiego w wysokości ok. 30 tys. zł. Reszta pochodziła z budżetu gminy. Całkowity koszt wyniósł ponad 90 tys. zł.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Dopiero zakończyły się jedne prace, a w planach są już kolejne. Mowa o doposażeniu kuchni i utworzeniu miejsc parkingowych dla pięciu bądź sześciu samochodów. Obecnie zmotoryzowani korzystają z terenu wylanego betonem, który jednak nie jest typowym parkingiem. Poza tym ma już swoje lata i nawierzchnia jest mocno pokruszona. Parking oraz doposażenie kuchni są na razie w sferze planów, które najprawdopodobniej nie zostaną zrealizowane w tym roku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick