DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Sąd zdecydował. Jest wyrok za gwałt na 8-latce

Mężczyzna dopuścił się czynu w czerwcu ubiegłego roku w jednej z miejscowości na terenie powiatu pleszewskiego. Działał, jako recydywa, bo podobnego czynu dopuścił się pięć lat wcześniej. Teraz Sąd Okręgowy w Kaliszu skazał go na cztery lata pozbawienia wolności. – Sąd orzekł także zakaz zajmowania wszelkich stanowisk, wykonywania wszelkich zawodów oraz prowadzenia działalności związanej z wychowywaniem, leczeniem i edukacją małoletnich lub opieką nad nimi przez 10 lat – powiedziała Anna Niedzielska, z-ca rzecznika Sądu Okręgowego w Kaliszu.

Skazany ma także zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zakaz zbliżania się na mniej niż 50 metrów. Sąd zdecydował także o terapii dla osób z zaburzeniami osobowości mającej na celu zmniejszenie zaburzeń sfery popędowej, korekcji nieprawidłowych zachowań i postaw dotyczących sfery seksualnej, impulsywności i rozładowania agresji. Jak poinformował wymiar sprawiedliwości, możliwość wykonania orzeczonego środka należy ustalić na sześć miesięcy przed przewidywanym warunkowym zwolnieniem lub odbyciem przez skazanego kary więzienia.

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • M
  myślący

  środa, 5 października, 2022

  Mało, zdecydowanie za mało! Chociaż i tak lepiej niż przeniesienie na inną parafię jak u przyjaciół w sukienkach.

  Odpowiedz
 • ...

  środa, 5 października, 2022

  A teraz proszę mi wytłumaczyć, jak ten wyrok ma się do nazwy wszechwładnej partii, która rzekomo jest prawa i sprawiedliwa ?

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  środa, 5 października, 2022

  PARODIA dla sądu i ziobry i całej sprawiedliwości w polsce

  Odpowiedz
 • O
  Ostrowianka

  piątek, 7 października, 2022

  Za mały wyrok i co to jest kastracja farmokologiczna ,wyrok się skończy i kontrola farmokologiczna też i z powrotem zgwałci kolejne dziecko .,powinno kastrować się chirurgicznie .

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz