DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok 18-latki. Co ustalili śledczy?

W środę przeprowadzono sekcję zwłok zmarłej w niedzielę 18-latki z Kobylej Góry. Prokuratura poinformowała o jej wstępnych wynikach.

Marcin Kubiak z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim poinformował, że nie ustalono przyczyny śmierci. – Pobrano próbki do dalszych badań laboratoryjnych, a dokładnie histopatologicznych, toksykologicznych i mikrobiologicznych. Sporządzenie ekspertyzy nastąpi za około dwa miesiące – mówi prokurator.

Jednocześnie śledczy oraz ostrzeszowski sanepid oczekują na wyniki badań próbek pobranych z żywności, jakie zakupiła nastolatka. Te nie dotarły jeszcze z laboratorium.

Tragedia miała miejsce w minioną niedzielę na terenie jednej z posesji w Kobylej Górze. U młodej kobiety doszło do zatrzymania akcji serca. Niestety, mimo podjętej reanimacji i przetransportowania śmigłowcem LPR do szpitala we Wrocławiu, nie udało się jej uratować. Do sprawy odniósł się także prezes Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia, gdzie dzień wcześniej miała zjawić się 18-latka z powodu złego samopoczucia.

CZYTAJ NA TEN TEMAT: 

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • S
    sasquad

    czwartek, 7 marca, 2024

    Żałosny clickbait. Nic nie wynika z tego artykułu. Żenada

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz