Są decyzje w Ostrovii. Co zrobi Kempiński?

5
Coraz mniej kadrowych niewiadomych mamy w zespole piłkarzy Ostrovii 1909. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że drużynę mogą opuścić czołowi zawodnicy. Dzisiaj już wiemy, że większość z nich zostaje i nadal będzie grać w biało-czerwonych barwach.

Ostatnie dni sprawiły, że władze klubu na czele z prezesem Mariuszem Kwietniem osiągnęły porozumienie z zawodnikami. W drużynie pozostają tacy piłkarze, jak Łukasz Wiącek, Daniel Kaczmarek, czy Michał Giecz. Z przyczyn osobistych z gry w Ostrovii zrezygnował jednak Konrad Rusek.

Dziś wszystko wskazuje na to, że z drużyną pożegna się tylko Tomasz Kempiński, który ma występować w Piaście Kobylin. – Liczę, że może się jeszcze wszystko zmieni – mówi trener Marcin Kałuża. Tomasz Kempiński to zawodnik, którego odejście będzie sporą stratą dla zespołu. To najlepszy strzelec klubu w ostatnich latach. Tylko w dwóch poprzednich sezonach zdobył 30 bramek. Teraz jednak otrzymał ciekawą ofertę z Kobylina. W zespole Piasta miałby pełnić rolę grającego trenera.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Kepes on powinien dostać tyle co kobiln daje należy mu sięalo ovi pomógł dać mu juniorów do trenowania i na pewno się zgodzi

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick