Ruszyły V Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski w Jutrosinie! [ZOBACZ PORANNĄ SESJĘ]

3
Rozpoczęły się V Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski rozgrywane w Jutrosinie. W środę o świcie odbyła się pierwsza sesja w ramach zawodów. Warunki pogodowe nie są najkorzystniejsze, co spowodowało, że sędziowie zdecydowali się przerwać zawody po przelocie 36 zawodników.

Plany uczestników V Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Polski w Jutrosinie został delikatnie pokrzyżowany przez warunki atmosferyczne. Sędziowie postanowili przerwać pierwszą poranną sesję rozgrywaną w środę o świcie. Wystartowało 36 zawodników.

Czterech pozostałych zawodników wystartuje, ale z opóźnieniem. Prawdopodobnie rozpoczną popołudniową sesję, która została zaplanowana na 16.50. Niewykluczone, że rozpocznie się wcześniej właśnie ze względu na wydłużoną listę startujących.

Ci zawodnicy, którzy wystartowali, udowodnili, że prezentują na prawdę wysoki poziom i są dobrze dysponowani. Widowiskowe przeloty, a także brak wodowania. Niektórzy dotknęli tafli, ale każdy dokończył swój przelot.

Transmisję z popołudniowej sesji o 16.50 będzie można oglądać poniżej, a wszystkie transmisje znajdziecie pod tym linkiem

Transmisje na żywo w Telewizji Proart i na wlkp24.info:

  • 5 czerwca: od 6.00 oraz od 16.50
  • 6 czerwca: od 6.00 oraz od 16.50
  • 7 czerwca: od 6.00 oraz od 16.50
  • 8 czerwca: od 6.00
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • Drugi materiał wideo zamieszczony na tej stronie. Tam o 16.50 rozpocznie się transmisja. Pierwszy to zapis porannej sesji.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick