Ruszył nowy sezon motocrossowy. OKM walczy

0
Na dobre rozpoczął się motocrossowy sezon 2018. W rywalizacji w mistrzostwach Polski strefy zachodniej ponownie oglądamy reprezentantów Ostrowskiego Klubu Motocrossowego. W tym roku motocrossowe emocje czekają nas także w Ostrowie Wielkopolskim. W niedzielę, 3 czerwca IV runda tegorocznej rywalizacji odbywać się będzie na torze przy ulicy Osiedlowej. W zawodach wystartuje około 200 zawodników!

Ostrowski OKM w mistrzostwach Polski strefy zachodniej rywalizuje już od dziesięciu sezonów. W tym roku do tej pory odbyły się dwie rundy w Chonie oraz Więcborku. W rywalizacji oglądaliśmy dotąd przedstawicieli 36 klubów. OKM po dwóch rundach zajmuje 10 miejsce w klasyfikacji klubowej. W klasie MX65 przewodzi za to zawodnik ostrowskiego klubu Filip Seniuk. W klasie MX 85 Franciszek Karczewski jest drugi, natomiast w klasie MX2C Krzysztof Woźniak zajmuje obecnie 4 lokatę.

W tym sezonie w mistrzostwach Polski strefy zachodniej odbędzie się dziesięć rund. Jedna z nich już tradycyjnie rozgrywana będzie w Ostrowie Wielkopolskim. W niedzielę, 3 czerwca na torze przy ulicy Osiedlowej odbędzie się IV runda, na którą już dzisiaj gorąco zapraszamy.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick