Rusza druga edycja kultowego programu. Szansa na zmiany!

0
Do 13. kwietnia czekamy na zgłoszenia do naszego programu, który dał „nowe życie” balkonom, tarasom i ogrodom w Południowej Wielkopolsce. Teraz i twoje miejsce wypoczynku może przejść gruntowną metamorfozę. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz - ekipa fachowców i Telewizji Proart przyjedzie zrobić prawdziwą rewolucję w twoim otoczeniu!

Jaki fragment ogrodu, taras lub balkon mają szanse na metamorfozę? Odpowiedź jest właściwie prosta – każde miejsce, które dziś jest nudne i szare. Nasi eksperci mają pomysły na aranżację każdego rodzaju przestrzeni – zarówno dużych tarasów jak i niewielkich balkonów.

Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie – to nic nie kosztuje. Kilka zdjęć miejsca, które mamy poddać metamorfozie, opis przestrzeni i kilka słów dla naszej zachęty oraz podstawowe dane zgłaszającego (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) i gotowe. Zgłoszenia koniecznie muszą trafić pod adres mailowy: punktwzielone@tvproart.pl. Komisja złożona z partnerów programu i ekspertów wybierze kilka miejsc, które architekci krajobrazu i fachowcy budowlani zmienią nie do poznania. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 13. kwietnia.

W pierwszej edycji programu poddaliśmy metamorfozie sześć miejsc. Wszyscy właściciele balkonów, tarasów i ogrodów do dziś miło wspominają przygodę z programem i cieszą się pięknem swoich zielonych zakątków. Może teraz kolej na ciebie?

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick