Rozwiewamy światłowodowe tajemnice. Masz pytania? Zadaj je człowiekowi, który wie o nich wszystko!

4
Na pewno słyszałeś o światłowodzie. Na pewno wiesz, czym jest, ale czy wszystko z nim związane jest dla Ciebie jasne? Jeśli masz pytanie - nie ważne czy banalne, czy skomplikowane, napisz je na naszym fanpage'u na Facebooku pod specjalnym postem, a człowiek, który o światłowodach wie wszystko, z przyjemnością odpowie na nie w specjalnym materiale wideo, które przygotuje wspólnie PROMAX i wlkp24.info.

Choć coraz bardziej popularny i powszechnie stosowany, ciągle kryje wiele tajemnic i budzi zainteresowanie wielu osób. Mowa o światłowodzie. Na pozór to zwykły kabel, który nie różni się niczym od tego miedzianego. Na pozór… Jest to zupełnie nowa technologia, która daje ogrom możliwości dla wszystkich, którzy korzystają z sygnału przesyłanego właśnie nim.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Powyżej prezentujemy wideo pokazujące, jak działa światłowód. Sporo w nim ciekawostek. A jeśli nadal masz pytania dotyczące tego tematu, albo jakiekolwiek inne związane ze światłowodami, kliknij w posta poniżej i napisz w komentarzu pod na Facebooku pytanie do eksperta PROMAX-u, który odpowie na nie w specjalnie przygotowanym materiale wideo!

Technologia 🔌 to często niekończące się pasmo pytań i niewiadomych. Jeśli masz jakieś wątpliwości na temat ŚWIATŁOWODU,…

Opublikowany przez wlkp24.info Czwartek, 27 września 2018

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Zamieście mapkę zasięgu światłowodu! Np. ul. Gorzycka i okolice – nie ma szans na światłowód i po co ta reklama? Chciałbym mieć, ale wy się nie wyrabiacie z siecią.

    • Szanowni Państwo, sieć jest sukcesywnie rozbudowywana i modernizowana. Póki co faktycznie nie dociera jeszcze wszędzie, ale pracujemy nad tym 🙂

      Najbardziej wiarygodnym źródłem zasięgu sieci światłowodowej są konsultanci w Biurach Obsługi Abonenta i na infolinii (62 735 31 11). Dlaczego? Już wyjaśniamy. Konsultanci mają możliwość sprawdzenia konkretnego adresu, a nie tylko ulicy (czasem zdarza się, że nie cała ulica jest w zasięgu światłowodu, a jedynie jej część).

      Zasięg można sprawdzić także orientacyjnie na http://www.promax.media.pl, wpisując miejscowość i ulicę – wówczas przy lokalizacjach, na których jest światłowód, pojawi się oznaczenie Oferta Światłowodowa.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick