Rozpoczynamy odliczanie do majOSTaszków!

4
Raptem kilka dni pozostało do wielkiej imprezy muzycznej w Ostrowie Wielkopolskim. Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy, a wśród nich Ania Wyszkoni oraz zespoły Big Cyc i Piersi. Tego nie można przegapić.

To wielkie muzyczne święto znane każdemu mieszkańcowi Ostrowa Wielkopolskiego i okolic, odbędzie się w dniach 5-6 maja, a wśród największych gwiazd, które zaśpiewają na scenie, znajdą się Ania Wyszkoni oraz zespoły Big Cyc i Piersi. Jednak zanim usłyszymy ich największe przeboje, czeka nas wiele innych atrakcji.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Będą to m.in. Dziecięca Zielona Przystać, a w jej ramach występy, pokazy, warsztaty, konkursy, zabawy językowe i wiele więcej. MajOSTaszki to także Park Przygód. W jego ramach odbędzie się happening biegowy i 56. Bieg Republiki Ostrowskiej, miasteczko food trucków, a także pokaz sprzętu i pojazdów mundurowych.

To wszystko w Sobotę. A w niedzielę, zanim na scenie pojawi się Anna Wyszkoni, będzie można podziwiać program artystyczny Pracowni Wokalnych OCK, a także koncerty Traditional Dixieland Jazz Band i zespołu Natamaran.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

    • Przecież nikt Cie nie zmusza byś szedł Ją oglądać czy słuchać. Gdyby nie Ci festyniarze to niejeden nie mógłby się chwalić, ze był na jej czy ich koncercie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick