Roznegliżowany szef policji z rozbitą głową przed Lidlem. Był pijany?

17
Były komendant ostrowskiej policji, a obecnie szef miejski policji we Wrocławiu Zbigniew Raczak, roznegliżowany, bez butów i z rozbitą głową został znaleziony w środku nocy przez patrol Straży Ochrony Kolei przed sklepem Lidl przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mógł być pijany. Jak ustalił portal GazetaWroclawska.pl, Raczak miał uczestniczyć w mocno zakrapianym alkoholem spotkaniu z udziałem innych wysokich rangą oficerów policji.

Rzecznik policji Paweł Petrykowski “kompletną bzdurą” nazywa plotki jakoby wśród uczestników zakrapianego alkoholem spotkania, z którego wyszedł komendant miejski, był szef dolnośląskich policjantów Tomasz Trawiński. Komendant Główny Policji w trybie pilnym zarządził przeprowadzenie we Wrocławiu kontroli, która ma wyjaśnić przyczyny zachowania szefa wrocławskiej policji i wszystkie okoliczności nocnych wydarzeń. Szefem grupy kontrolerów został zastępca dyrektora Biura Kontroli Komendy Głównej Policji. Niezależnie sprawę ma badać także dolnośląska komenda wojewódzka.

Więcej na ten temat pisze Głos Wielkopolski: 

http://www.gloswielkopolski.pl/polska-i-swiat/a/wroclaw-rozneglizowany-szef-policji-z-rozbita-glowa-przed-lidlem-byl-pijany,12818138/

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

17 KOMENTARZE

  • 13
   1

   Art 41 ust. 2 pkt 5 ustawy o Policji . Z tego artykułu zwalniałeś ludzi .I tez z tego art powinni zwolnić Cię .
   DLA DOBRA SŁUŻBY I WIZERUNKU POLICJI

  • To były obchody oficjalne i ponoć występował w mundurze a to już …. przegięcie ! No ale w w TVP-is …cisza ! No jak na Tv “rzetelną ” to jak dla Błaszczaka nie i jej partii nie ma sprawy . … żadnego zamachu nie było i nikt nie zginął !

  • To były obchody oficjalne i ponoć występował w mundurze a to już …. przegięcie ! No ale w w TVP-is …cisza ! No jak na Tv “rzetelną ” to jak dla Błaszczaka nie i jej partii nie ma sprawy . … żadnego zamachu nie było i nikt nie zginął !

 1. Komendant miejski policji we Wrocławiu podinsp. Zbigniew Raczak zostanie odwołany – poinformował szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

 2. Sprzeniewierzył się zasadom etycznym. Wszczęte zostanie postępowanie dyscyplinarne. Komendant miejski policji we Wrocławiu podinsp. Zbigniew Raczak we Wrocławiu zostanie odwołany – powiedział Błaszczak.

 3. na służbie to policja jest 24 na dobę 7 dni w tygodniu jak oni kogoś złapią.A jak ich ktoś złapie to mają godziny pracy od 8 do 15

 4. 3
  2

  OOOOOOoo Błaszczak GO odwołał … “nie wątpliwie się, źle dzieje we Wrocławiu …ale w PiS-ie nie….!!!???? Czy poda lub pokaże to TVp-is??? Taką info usłyszałem w Polsacie ………o dziwo !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick