Rozmowy z natury dobre: Tomasz Jędrzejak dziś w programie!

2
Został nazwany "zdrajcą", w momencie kiedy podpisał kontrakt ze Stalą Rzeszów. Między innymi dlatego bardzo długo zastanawiał się nad udziałem w programie. Ostatecznie zdecydował się opowiedzieć o trudnej decyzji, życiu żużlowca i telefonów z pogróżkami. Tomasz Jędrzejak - wychowanek Iskry Ostrów, Indywidualny Mistrz Polski z 2012 roku będzie gościem programu "Rozmowy z natury dobre". Premiera programu w piątek (04.05) w Telewizji Proart o godzinie 21:20.

Kiedyś ryzykował zdrowie za swój macierzysty klub, dziś przez wielu uważany jest za zdrajcę, ponieważ podpisał kontrakt z ligowym rywalem TŻ Ostrovia – Stalą Rzeszów. – Rozmawiałem wcześniej z działaczami Ostrovii, ale po ostatnim sezonie we Wrocławiu, ostatecznie wybrałem najlepszą ofertę dla mnie, czyli Stali Rzeszów – mówi Tomasz Jędrzejak, wychowanek ostrowskiej Iskry.

Spotkałem się z nieprzyjemnymi sytuacjami w związku z tym. Dostawałem pogróżki pod swoim adresem – mówi popularny „Ogór”.

Świetny kumpel, bardzo dobry zawodnik, kapitan z prawdziwego zdarzenia – mówią natomiast o Jędrzejaku koledzy z toru oraz trenerzy, m.in. Maciej Janowski, Maksym Drabik czy trener kadry narodowej Marek Cieślak.

Wszystko to w programie „Rozmowy z natury dobre”, którego premiera dziś w Telewizji Proart o godzinie 21:20!

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda że rozmowa zaczęła się od „ostatniego” pytania i praktycznie innego tematu już nie było … Pan redaktor coś słabo przewałkował Tomka, a jego kariera nie jest zbyt krótka aby mieć problem ze znalezieniem innych ciekawostek ….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick