Rozgrywki piłkarskie odwołane co najmniej do 26 kwietnia

1
źródło: pzpn.pl
PZPN zdecydował o odwołaniu rozgrywek piłkarskich na wszystkich szczeblach rozgrywkowych od Fortuna I Ligi w dół do 26 kwietnia włącznie. Decyzja jest podyktowana "sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie".

Koronawirus SARS-CoV-2 na razie prowadzi w starciu ze sportem. Polski Związek Piłki Nożnej wydał w piątek komunikat w sprawie terminu wznowienia rozgrywek na poszczególnych szczeblach. Niestety, nie mamy dobrych informacji. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zdecydował o odwołaniu do 26 kwietnia włącznie rozgrywek na wszystkich szczeblach począwszy od Fortuna I Ligi, a na najniższych klasach rozgrywkowych kończąc.

Piłkarska centrala informuje jednocześnie, że o ewentualnych kolejnych przesunięciach terminu wznowienia rozgrywek bądź skróceniu ogłoszonego właśnie terminu, kibice będą informowani niezwłocznie po podjęciu takich decyzji.

CZYTAJ: Stelmet mistrzem, BM Slam Stal dziesiąta. PLK kończy sezon!

Komunikat PZPN-u

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick