Rozdajemy bilety na Jasona Derulo [KONKURS]

0
Jason Derulo - twórca takich przebojów, jak "Swalla", "If I’m Lucky", i "Talk Dirty" wystąpi w COS Torwar w Warszawie już 30 września. Jeśli jeszcze nie masz biletów na koncert, możesz powalczyć o nie w naszym konkursie, w którym do zgarnięcia jest dziewięć podwójnych wejściówek.

Kojarzysz hymn tegorocznego mundialu „Colors”? To właśnie dzieło Jasona Derulo. Znasz? „Swalla”, „If I’m Lucky”, i „Talk Dirty”? Nie tylko te największe hity, ale także mniej znane piosenki amerykańskiego wokalisty będzie można usłyszeć 30 października w hali COS Torwar w Warszawie.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Derulo to człowiek orkiestra. Jest nie tylko wokalistą, ale także producentem muzycznym, tancerzem, choreografem, aktorem i twórcą tekstów. – Na swoim koncie ma współpracę z największymi nazwiskami branży muzycznej, wśród nich są m.in.: Nicky Minaj, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Snoop Dog, Maluma, Hardwell, Pitbull czy Steve Wonder – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje jego koncert w Warszawie.

Jego przeboje nuci cały świat. Ty będziesz mógł je zaśpiewać razem z nim podczas tego koncertu. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszej zabawie i poprawnie odpowiesz na pytanie: Jason Derulo wziął udział w trasie koncertowej jednej z największych gwiazd muzyki rozrywkowej na świecie. Jak nazywa się ta wokalistka?

Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, wyślij je mailem na adres konkurs@wlkp24.info, a w treści wiadomości wpisz także swoje imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu, który będzie potrzebny, by skontaktować się ze zwycięzcami.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick