DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Rozdajemy 20 karnetów na Jarocin Festiwal 2018! [KONKURS]

Trzy dni, cztery sceny i 40 artystów. Tegoroczny Jarocin Festiwal zapowiada się wyśmienicie. Przed publicznością wystąpią m.in.: Coma, Pink Freud, The Dumplings Orkiestra, Nosowska, Pussy Riot, Kękę, Kortez i Quebonafide. Jeśli chcesz wziąć udział w tej muzycznej imprezie, wystarczy, że wykonasz zadanie konkursowe.

Co należy zrobić, aby wygrać karnet na festiwal? Odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się artysta, którego wizerunek był wystawiony w oknach jarocińskiego ratusza podczas Jarocin Festiwalu 2017? Ale to nie wszystko!

Oprócz napisania w mailu jego imienia i nazwiska, należy wkleić także link do informacji z portalu wlkp24.info, która o tym mówi. Odpowiedź na pytanie oraz link należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Karnet na Jarocin”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz linka do artykułu, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 10 lipca do 23:59. Dwudziestu zwycięzców wybierzemy i ogłosimy 11 lipca. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje karnety w dniach od 11 do 13 lipca w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z REGULAMINEM.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz