Rower Miejski w Ostrowie zawiesza wypożyczalnię do odwołania

2
Wiele instytucji zawiesiło swoją działalność. Lodowisko Miejskie zamknęło swoje drzwi dla mieszkańców dużo wcześniej, niż planowano. Zamknięte są także baseny, kina, domy kultury. Od najbliższej soboty (14.03) mieszkańcy nie będą mogli także korzystać z roweru miejskiego.

Rower Miejski w Ostrowie Wielkopolskim nie będzie dostępny od najbliższej soboty (14.03) do odwołania. Decyzja spowodowana jest sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Miejski Zakład Komunikacji S.A. informuje, że od dnia 14.03.2020r. do odwołania wstrzymana zostanie możliwość wypożyczania Ostrowskiego Roweru Miejskiego.

Opublikowany przez MZK Ostrów Wielkopolski S.A. Piątek, 13 marca 2020

Dla wolontariuszy i odwiedzających najprawdopodobniej zostanie także zamknięte Międzygminne Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Ostateczna decyzja na szczeblu urzędowym jeszcze nie zapadła.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Też tak sobie dzisiaj pomyślałem widząc faceta jadącego rowerem miejskim, że przecież też zarazki przenoszą na rączkach od kierownicy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick