Rok szkolny zakończony. Zapytaliśmy, jak zostanie zapamiętany

0
Uczniowie odebrali świadectwa i rozpoczęli wakacje, choć dla niektórych trwa jeszcze nerwowy okres, bo egzaminy w szkołach technicznych jeszcze się nie skończyły. Nie zmienia to faktu, że dobiega końca niezwykle dziwny rok szkolny, w którym uczniowie rozpoczęli naukę w klasach, a zakończyli w domach przed ekranami komputerów, przyszedł czas na odpoczynek.

Rok szkolny 2019/20 dobiegł końca. Ostatnie miesiące sprawią, że zostanie zapamiętany na długo. Pierwszy raz w historii uczniowie rozpoczęli rok szkolny w ławach, a skończyli przed ekranami komputerów. To wywołało spore zamieszanie, bo okazało się, że nie wszyscy uczniowie dysponują sprzętem potrzebnym do tego, by brać udział w e-lekcjach. To było wyzwanie zarówno dla nauczycieli, uczniów i dyrekcji, który właśnie dobiegł końca.

CZYTAJ: Od soboty otwarta “Olimpijska”. Ile osób może wejść na basen?

Zakończenie roku szkolnego także było niecodzienne. – Najkrótsze w moim życiu – mówi jedna z uczennic. – To było trochę inne zakończenie, niż poprzednie ze względu na obecną sytuację, ale podobało mi się – dodaje kolejna. – Na pewno było trochę wygodniej, bo nie trzeba było stać na apelu – żartuje inna.

Zachęcamy do wzięcia udziału naszej sondzie na stronie głównej portalu, w której tym razem zadaliśmy pytanie: “Jaki rodzaj nauczania powinien obowiązywać od nowego roku szkolnego?”.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick