Rodzina Patryka Jarczaka dziękuje za wsparcie

1
Patryk i cała rodzina potrzebuje tego wsparcia - mówią dziadkowie Patryka Jarczaka, który podczas wakacji w Dubai zachorował na sepsę meningokokową. Podczas, gdy jego koledzy z klasy i rówieśnicy biorą udział w koncercie charytatywnym na rzecz Patryka, on sam przechodzi w Bydgoszczy kolejną operację, tym razem rąk.

Po sepsie meningokokowej ogólny stan Patryka Jarczaka nadal jest ciężki. Tydzień temu 18-latek przeszedł poważną operację, podczas której lekarze zdecydowali o amputacji części nóg. Teraz, gdy w Ostrowskim Centrum Kultury trwa koncert charytatywny „Murem za Patrykiem”, w Klinice Transplantologii i Chirurgii Ogólnej w Bydgoszczy lekarze przeprowadzają operację górnych kończyn chłopaka. Rodzice Patryka są z nim. Na koncercie pojawili się jednak dziadkowie, Aleksandra i Kazimierz Niziołkowie, którzy w imieniu wnuka i całej rodziny dziękowali za wsparcie i okazane serce.

Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na stronie Fundacji „Siepomaga”. Fundusze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację Patryka Jarczaka.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick