„Rodziców mi pan obrażać nie będzie!” – awantura w TVP INFO. Poseł PiS wyszedł ze studia

6
Fot. Zrzut ekranu z programu "Minęła 20" w TVP INFO
Kłótnia posła Jarosława Urbaniaka i Daniela Milewskiego i wyjście drugiego z nich ze studia. Takie sceny rozegrały się we wtorek w programie "Minęła 20" w TVP INFO. Podczas dyskusji na temat wzrostu inflacji i kosztów codziennego życia. Dyskusja przybrała takie tory, że poseł Milewski opuścił studio telewizji.

We wtorkowym wydaniu programu publicystycznego „Minęła 20” wśród gości zasiedli poseł Jarosław Urbaniak z Koalicji Obywatelskiej oraz Daniel Milewski z Prawa i Sprawiedliwości. Zagrzała dyskusja na temat wzrostu inflacji przybrała dość ostre tony. – Schowa Pan paluszek i powie o ile wzrosła najniższa pensja. Jak sobie Pan chce machać paluszkami to niech macha u siebie w domu, a nie tutaj – grzmiał Milewski. – Nie no…ja myślę, że zachowanie posła Milewskiego… tak mnie uczono. Niestety, jak Pan z domu wyszedł i Pana kultury nie nauczono to myślę, że już jest za późno na to – odpowiedział Urbaniak.

W tym momencie poseł Milewski wstał od stołu i postanowił opuścić studio programu. – Panie Pośle, rodziców mi Pan obrażać nie będzie. Dziękuję bardzo – skwitował Milewski klepiąc Urbaniaka po plecach. – Ja nie do rodziców tylko do Pana. Pan jest niewychowany! – odpowiedział poseł KO. – Buta, buta doprowadziła Was do miejsca, gdzie jesteście dzisiaj. I dalej, proszę bardzo, możecie sobie dalej tę butę uprawiać – dodał Milewski. – Pan się nie umie zachowywać kulturalnie – ciągnął Urbaniak. – Pan macha Palcem i obraża mój dom. Mojego domu Pan obrażać nie będzie – skwitował poseł Prawa i Sprawiedliwości kończąc dyskusję.

Pogodzić rywali politycznych próbował prowadzący Adrian Klarenbach. – Panowie, proszę żebyście się pogodzili, tym bardziej że Pan Poseł no też przegiął w pewnym momencie. No właściwie to był ten moment, gdy do wieku się odnosił Pana posła, a do tego wszystkiego Pan tam jeszcze mówił, że kto za młodu PiS-em… to było takie trochę nie na miejscu – skierował słowa w stronę Jarosława Urbaniaka.

Prowadzący program w Telewizji Polskiej opublikował po emisji zdjęcie, na którym posłowie Koalicji Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości podają sobie ręce. Poprosiliśmy o komentarz zarówno Jarosława Urbaniaka, jak i Daniela Milewskiego. Kontakt z posłami jest jednak utrudniony ze względu na środowe posiedzenie sejmu. Do tematu będziemy wracać, jak tylko otrzymamy wypowiedź obu polityków.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Mnie to wszystko śmieszy bo z chwilą wyboru człowieka na posła staje się on od razu specjalista od medycyny, ekonomii, obronności kraju czy Pegasusa. Po co nam szkolić ludzi na doktorów czy generałów. Trzeba tych obecnych i byłych wykorzystać do budowy dobrobytu Polski. Gdyby oni dzisiaj rządzili to nie byłoby podwyżek gazu, prądu, żywności i tak dali i tak dali. Ludzie dajcie człowiekowi normalnie żyć bo naprawdę gdyby mowę mądrości naszych posłów można było fizycznie zważyć to w Polsce brakło by wagonów żeby je wyeksportować. Dlatego nie ma się co emocjonować.

  2. Pam Urbaniak zawsze niestety byl „gburowaty i arogancki”.Wielki Pan posel, potem prezydent miasta….zero kontaktu z ludzmi.Tzw ” wyzsza kasta”.Zero empatii.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick