RMF FM odwiedzi Ostrów Wielkopolski? Głosowanie trwa!

7
Ostrów Wielkopolski walczy z pięcioma innymi miastami w konkursie Twoje Miasto z RMF FM. Zwycięskie miasto odwiedzi reporter radia, a w wydaniach informacyjnych będzie przybliżał słuchaczom lokalne ciekawostki i opowiadał o atrakcjach.

Ostrów Wielkopolski walczy z takimi miastami jak Radzyń Podlaski, Busko-Zdrój, Łobez, Gubin i Gniewkowo. Głosowanie trwa do czwartkowego południa, na stronie internetowej Radia RMF FM.

Elementami, z których Ostrów Wielkopolski może być dumny to według słuchaczy postać Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego, kompleks Piaski Szczygliczka, Park Dużych Owadów oraz sukcesy sportowe ostrowskich koszykarzy.

GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. „Już w sobotę nasz reporter opowie o lokalnych atrakcjach i ciekawostkach. Decyzja należy do Was! Głosujcie w sondzie do czwartkowego południa”.

    Środa 21.45 Ostrów ma 50%, Busko-Zdrój 30%, pozostałe poniżej 7%

    • Też nie rozumiem tego fenomenu i podniecania się jak przyjeżdża jakaś TV czy radio. Widocznie jesteśmy tak nic nie znaczący, że to takie ważne. Będą mówić o Piaskach, o tej pięknej czystej wodzie, do której sypią chemii, żeby sanepid do kąpieli dopuścił. No cudo. Żadne inne miasto nie ma takiej bazy wypadowej. 😀

  2. Becia czy jak ją nazywają Caryca udowadnia, że 1.350.000zł.
    na baraki dla szkół żeby nie było tłoku podczas gdy inne dobrze wyposażone szkoły stoją puste udowadnia, że jej daleko od racjonalnego myślenia . Z tego co wszyscy wiedzą to Becia jest ulubienicą seniorów. No ja się do takich durnych seniorów nigdy nie zapiszę!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick