Reprezentacja Polski U-20 zagra z Holandią w Kaliszu

1
Stadion Miejski w Kaliszu będzie gościł reprezentacje Polski i Holandii U-20 w piłce nożnej. Obie drużyny rozegrają w tym mieście mecz w ramach Elite League. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 14 października. Darmowe bilety można rezerwować wyłącznie mailowo w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej. Szczegóły na wlkp24.info.

Polska reprezentacja piłkarska U-20 przyjedzie do Kalisza, żeby rozegrać mecz z Holandią w ramach Elite League. To rozgrywki, w których występuje osiem drużyn. Będzie to trzeci mecz. Dwa pierwsze z Włochami i Portugalią Polacy przegrali odpowiednio 0:2 i 0:1.

Zgrupowanie przed meczami z Niemcami w Nordestedt i Holandią w Kaliszu rozpocznie się 7 października i potrwa tydzień. Spotkanie w naszym regionie odbędzie się 14 października. Polacy zajmują przedostatnie siódme miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym, podobnie jak Czechy. Tuż nad nami jest właśnie Holandia, która przegrała z Niemcami i bezbramkowo zremisowała z Anglią.

Mecz Polska – Holandia będzie drugim spotkaniem rozegranym w tym roku prze zkadrę U-20 w Wielkopolsce. Wiosną biało-czerwoni pod wodzą Jacka Magiery zagrali w Grodzisku Wielkopolskim z Serbią.

Jak informuje Polski Związek Piłki Nożnej, trener Jacek Magiera rozpoczął już wysyłanie powołań. Wiadomo na pewno, że w kadrze biało-czerwonych znajdzie się czterech piłkarzy grający w zagranicznych klubach. To Jakub Kiwior i Dawid Kurminowski (obaj MKS Żilina), Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen) i Marcel Zylla (Bayern Monachium). Są to gracze, którzy zostali powołani także na wcześniejsze mecze z Włochami i Portugalią.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej rozpoczął dystrybucję darmowych wejściówek. Pierwszeństwo mają grupy, które mogą składać wnioski o przyznanie biletów wyłącznie drogą mailową pod adresem bilety@wielkopolskizpn.pl. „Mail musi zawierać liczbę potrzebnych wejściówek oraz dane opiekuna grupy – imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy. Zgłoszenia niekompletne, nie zawierające wskazanych informacji, a także złożone na pojedyncze bilety, nie będą rozpatrywane” – informują przedstawiciele WZPN-u.

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni będzie można rozpocząć składanie zamówień na pojedyncze wejściówki.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick