DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Remontują murawę. Jarotę czeka miesiąc wyjazdów

Jarota Jarocin rozpoczęła miesiąc wyjazdowych meczów. Powodem jest nie tylko terminarz, ale także remont nawierzchni stadionu.

Jarota Jarocin przez miesiąc będzie rozgrywać mecze wyłącznie na wyjeździe. Terminarz został nieco skorygowany ze względu na remont murawy. Dołożone fragmenty darni muszą się odpowiednio ukorzenić, a co za tym idzie, potrzeba czasu. Rozgrywanie meczów na tym obiekcie zostało więc ograniczone.

Pierwszy wyjazd (planowy) był spotkaniem pomiędzy Centrą Ostrów Wielkopolski a JKS-em. Zakończył się wynikiem 6:2 dla gospodarzy, którzy także nie grają u siebie, a w Czekanowie ze względu na remont stadionu przy Kusocińskiego. Najbliższa kolejka również będzie spotkaniem wyjazdowym dla Jaroty. – Mieliśmy mieć mecz u siebie z Lipnem Stęszew, ale udało nam się go przełożyć na mecz wyjazdowy, a w rundzie rewanżowej zagramy u siebie. Później obligatoryjnie w kalendarzu mieliśmy dwa wyjazdy, więc musieliśmy przełożyć tylko jeden mecz ze względu na murawę – wyjaśnia Piotr Garbarek, trener JKS-u.

Nawierzchnia stadionu w Jarocinie wyglądała najgorzej zwłaszcza przed bramkami, gdzie najczęściej urzędują bramkarze. Dziury były widoczne także w okolicach 11. metra w polu karnym, a także w kilku innych miejscach boiska.

Mecz Jaroty Jarocin z Lipnem Stęszew w sobotę, 7 października o 14:00.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz