Remis wyrwany w końcówce. LKS Gołuchów dzieli się punktami po meczu pełnym emocji

KKS Kalisz rozegrał drugi mecz o ligowe punkty tej wiosny. Po zeszłotygodniowej porażce ze Stalą Rzeszów 3:4, nadszedł czas na upragnione zwycięstwo. Zespół prowadzony przez Bogdana Zająca pokonał na własnym stadionie Radunię Stężyca 2:0. Bohaterem meczu został Michał Borecki, którzy strzelił oba gole (w 11. i 17. minucie).

Rozgrywki III-ligowe jeszcze pauzują przez tydzień, ale do gry wrócili już piłkarze z drużyn występujących szczebel niżej. W IV lidze LKS Gołuchów zremisował po bardzo trudnym meczu z wymagającym przeciwnikiem 1:1. Korona Piaski jako pierwsza wyszła na prowadzenie, a gospodarze długo nie potrafili wyrównać. To goście mieli okazję, aby podwyższyć na 2:0, ale nie wykorzystali sytuacji będąc sam na sam. Ostatecznie jednak doszło do podziału punktów. Zespoły kończyły rywalizację w 10, bo sędzia zdecydował się wyciągnąć czerwoną kartkę za zbyt ostrą grę.

Dla Korony w 10. minucie trafił do bramki Jakub Draszczyk, a wyrównał w 84. Michał Grzesiek.

W pozostałych meczach zespołów z naszej ligi Polonia Marcinki Kępno pokonała Victorię Ostrzeszów 3:0, a KKS II Kalisz rozgromił Centrę Ostrów Wielkopolski 5:1.

Rozgrywki w V lidze ruszą 19 marca.

II liga
KKS Kalisz w pierwszej rozgrywanej wiosną kolejce przegrał ze Stalą Rzeszów 3:4, a w miniony weekend pokonał Radunię Stężyca 2:0.