Rekord Ostrowa Wielkopolskiego i srebro sztafety KS Stal LA!

0
Dwa medale wywalczyli lekkoatleci KS Stal LA podczas lekkoatletycznych mistrzostw Polski do lat 20. W sobotę brązowe medale odebrała sztafeta 4x100m , dziś natomiast po pasjonującej walce srebro wywalczyła także sztafeta, ale 4x400m. Za tydzień kolejna szansa na mistrzowskie krążki, bowiem wtedy wystartują mistrzostwa Polski U18.

W sobotę brązowe krążki wywalczyła sztafeta 4x100m w składzie: Piotr Stempniak, Marcin Karolewski, Robert Gaweł i Jakub Chmielarz. Czas 42:38 jest o 10 setnych sekundy gorszy od rekordu Ostrowa Wielkopolskiego.

Trzeci rok z rzędu wracamy z medalem Mistrzostw Polski U20 w sztafecie 4x100m chłopców, różne składy, różne historie ale zawsze walka do końca i te niesamowite emocje. Dziękuje Kamili Grzegorowskiej za wypożyczenie najszybszego średniodystansowca w całej Polsce – Jakuba Chmielarza, który sam tylko sobie znanym sposobem wybronił nam ten medal na ostatniej zmianie. Dziękuję Piotrkowi, Marcinowi i Robertowi za kosmiczną szybkość, genialne zmiany i tą niezachwianą pewność siebie, która doprowadziła was do podium. Jestem mega dumny z takich zawodników – napisał na swoim profilu facebookowym Michał Walczak.

Dzień później sztafeta w tym samym składzie zdobyła już srebro i tym razem udało się już wykręcić najlepszy czas w historii miasta na dystansie 4x100m. Podopieczni Michała Walczaka i Kamili Grzegorowskiej uzyskali w finale czas 3.19.22.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick